Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada anahtar kaybetmek rüya sahibinin hayatında olacak değişikliklere yorumlanır. Rüyadaki anahtar kişinin işini ve gücünü simgelemektedir. Bu yüzden anahtar kaybetmek iş hayatında kaybedilecek mevki, ailede yaşanacak sıkıntı ya da kaybedilecek güce yorumlanmaktadır. Bazılarına göre anahtar kaybetmek erkekte ve kadında farklı yorumlanır. Rüyada anahtarı kaybeden kişinin erkek olması yapılacak ev değişikliğine, kadınlarda ise evlilikte oluşabilecek tatsızlıklara işaret eder. Ayrıca rüyada anahtar kaybetmek ilgi duyulan bir konunun çok çalışılmasına rağmen öğrenilemeyeceğine yorumlanır.

  Rüyada Anahtar Bulmak
  Rüyada anahtar bulmak gelecek iş haberlerine, artan mevkiye ve güzel değişikliklere işaret eder. Rüyada anahtar görmek mala ve mülke de işaret eder. Bu nedenle rüya sahibinin kısa zamanda mal sahibi olacağı şeklinde de yorumlanır. Ayrıca anahtar bulmak tecrübesiz yaklaşımlardan dolayı uzaklaşılan hedeflere de yorumlanır.

  Rüyada Anahtarla Kapı Açmak
  Rüyada anahtarla kapı açmak, karşılaşılan zorlukların aslında göründüğünden kolay çözülüp sonuca varılacağına yorumlanır. Ulaşılacak başarılara, zorlukların ve engellerin kalkmasına, rüya sahibinin bahtının açılmasına delalet eder.

  Rüyada Kırık Anahtar Görmek
  Rüyada kırık anahtar görmek rüya sahibinin etrafında arkasından konuşan kişilerin olduğuna işaret eder. Bazen de bir yetimin hakkının yenmesine ya da erişilemeyecek bir dileğe yorumlanır.

  Rüyada Anahtar Vermek
  Rüyada anahtar vermek yuva kurmak olarak yorumlanır. Bir erkeğin rüyasında bir kadına anahtar vermesi o kadınla evlenip yuva kuracağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş