Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Amerika’ya Gitmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında Amerika’ya gittiğini gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında büyük harcamalar yapmaktan ve gereksiz tüketimden kaçınması gereklidir. Bu kişiler yaptıkları gereksiz harcamalardan dolayı uzun vadede büyük bir maddi zarar ile karşı karşıya kalacaklar demektir. İyi bir kazanca sahip olan kişilerin maddi açıdan zarar yaşayacakları şeklinde yorumlar da yapılmaktadır. Rüyada Amerika’ya gitmek bu sebeplerden dolayı genellikle gereksiz harcamaların bırakılması gerektiği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Uçakla Amerika’ya Gitmek
  İş hayatında iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibi kişinin iş hayatında ve sosyal özel yaşantısında büyük değişime gideceği şeklinde yorumlanır. Kişinin yeni bir şehre gideceği ve oraya yerleştikten sonra daha iyi bir iş sahibi olacağı şeklinde yorumlarda mevcuttur. Kişiler rüyalarında uçakla Amerika’ya gittiklerini gördüklerinde güzel bir hayata kavuşacakları şeklinde yorumlar yapılır.

  Rüyada Güney Amerika’ya Gitmek
  Rüya sahibi olan kişinin hayatında yer alan büyük sorunlardan kurtulacağı ve azmederek daha iyi yerlere geleceğine işaret eder. Büyük zorluklar yaşayan rüya sahibinin en sonunda huzura erişeceği ve daha mutlu bir hayat yaşayacağı söylenir.

  Rüyada Amerika’yı Görmek
  Rüyasında Amerika’yı gören kişinin aile ve iş hayatında karşısına şaşırtıcı olaylar çıkacak demektir. Bu kişinin olaylara karşı hazırlıklı olması ve dikkatli davranması sonucunda ise çok fazla sorun yaşamayacağına inanılır. Rahat bir tavır sayesinde kişinin tüm ufak tefek sorunlarından arınacağı yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş