Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ameliyathane Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ameliyathane görmek kişinin sağlığından yana sorun yaşamamak için çok dikkatli hareket ettiğine, dengeli beslendiğine, dinç, sağlıklı ve dinamik bir bedene sahip olduğuna delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin bir durumla ilgili bazı sırları bildiğine delalet eder.

  Rüyada Ameliyat Eldiveni Görmek
  Rüyada ameliyat eldiveni görmek kişinin yapacağı işlerde kazancın haram para olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin sahip olacağı büyük bir hastalığa, bu hastalığın kişiyi maddi ve manevi açıdan zarara uğratacağına delalet eder.

  Rüyada Neşter Görmek
  Rüyada neşter görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki, sevdiklerinden birinin küçük bir yaralanmaya sahip olacağına, ufak bir zarar göreceğine, kişinin bu durum karşısında çok üzüleceğine delalet eder.

  Rüyada Ameliyat Olmak
  Rüyada ameliyat olmak kişinin uzun zamandır yaşadığı hastalıkların ve rahatsızlıkların son bulacağına, şifa bulacağına, sağlığına kavuşacağına, delalet eder. Bazı alimlere göre kişinin yeni başlayacağı ve iyi bir noktaya getireceği projelere, bu konuda sevdiklerinden maddi ve manevi büyük destek göreceğine işaret eder.

  Rüyada Ameliyat Etmek
  Rüyada ameliyat etmek rüya sahibine güvenen kişilerin bir iş vereceğine, kişiye bol kazanç getirecek şekilde bu işi yapacağına, etrafındaki herkesin gıptayla baktığı, saygı duyduğu bir konuma geleceğine, ayrıca bu işin kişiyi maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşturacağına, borçlarını ödeyeceğine, refah dolu günleri olacağına ve ailesiyle mutlu dolu günler yaşayacağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş