Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ameliyat Olacağını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ameliyat olacağını görmek son derece olumlu olarak adlandırılan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi için hiçbir olumsuzluk söz konusu değildir. Yani biraz daha rüyaya ayrıntılı olarak bakmak gerekir ise kişi sevdiği insanla sonsuza kadar mutlu ve mesut yaşar. Bunun yanında işleri istediği gibi gider. Eğer bu rüyayı gören kişi erkek ise mal ve mülk sahibi, hayırsever bir kadınla yaşamını birleştirir. Para, pul mal mülk sıkıntısı çekmeden refah içinde yaşar. Her şey istediği gibi gider. Yaşamında her anlamda bolluk ve bereket olur.

  Rüyada Ameliyathane Görmek
  Kişi eğer rüyasında ameliyathanede olduğunu görür ise iki biçimde yorumlanan bir rüyadır. Yorumlamaların ilkinde bu rüyayı gören kişinin kendisine ait bir sır ortaya çıkar. Rüyanın diğer bir anlamı ise yaşadığı sağlık problemlerinden kurtularak, sağlıklı ve sıhhatli bir yaşam sürer.

  Rüyada Doktor Olduğunu Görmek
  Kişi eğer rüyasında doktor olduğunu görür ise gerçek yaşamında bu kişi, çevresi tarafından sevilen, takdir edilen, saygı gören bir kişidir. Bu kişi toplum içinde itibar sahibidir.Ayrıca çevresine iyilikler yapan, güzellikler katan bir kişi olarak da değerlendirilir.

  Rüyada Bir Kişiyi Ameliyat Ettiğini Görmek
  Kişi kendisini rüyasında bir kişiyi ameliyat ederken görürse bu kişi çalışkan ve son derece başarılı olan bir kişi olup, iş yaşamında büyük başarılara imza atar ve kariyerinde ilerlemeler kaydeder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş