Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Amcasını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada amcasını görmek özünde rüyayı gören kişiye bir tür telkin biçiminde olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi rüya aracılığı ile iletilmek istenen mesaj şudur: Yaşadığı sorun ve sıkıntılı dönemlerde ailesi dışında kimseye güvenmemesi gerektiği, yaşadığı güçlükleri aşmak için aile büyüklerine danışması gerektiği, daha mutlu, daha başarılı, daha huzurlu olabilme adına mutlaka birilerinden destek alması ve destek alacağı kişilerin mutlaka ailesinden birisi olması gerektiği biçiminde yorumlanır.

  Rüyada Amcasının Elini Öpmek
  Kişi eğer rüyasında amcasının elini öptüğünü görür ise bu rüyayı gören kişi, kendisi için uğurlu gelecek kişiler ile adım atacağına, kendisine olan özgüveninin artacağı gibi, şans, kazanç, kısmet, şöhret gibi tüm dileklerinin gerçek olacağına işaret eden ve her anlamda olumlu olarak adlandırılan bir rüyadır.

  Rüyada Amcasını Öldürmek
  Kişi eğer rüyasında amcasını öldürdüğünü görür ise o zaman gerçek yaşamında bu tam tersine yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, rüyanın tam tersine başta amcası olmak üzere tüm yakınları ile dostane bir biçimde geçinir, aralarında hiçbir husumet yaşanmaz, her şey gönlünce gider. Yani hayra yorumlanan bir rüyadır.

  Rüyada Amcasını Ölmüş Görmek
  Kişi kendisini rüyada amcasını ölmüş olarak görürse bu da rüyanın tersine yorumlanacak bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, sevdikleri ile uzun ve mutlu bir ömür geçirir. Ailesinde huzur ve sağlık, sıhhat bulur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş