Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Amca Oğlunu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada amca oğlunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinden güvendiği dostlarının var olduğuna her hangi bir sıkıntı ile karşılaştığı zaman hem bu dostlarından hem de ailesinden destek aldığına ya da alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş anlamında başarılara imza atacağına, işsiz ise işe gireceğine delalet eder.

  Rüyada Amca Oğlu ile Konuştuğunu Görmek
  Rüyada amca oğlu ile konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında bazı atılımlar yapacağına ve bu atılımlar için ailesinden ya da bir yakınından destek alacağına delalet eder. Rüya sahibinin alacağı destek ve nasihatler sonrasında ise işlerinin gelişeceğine ve başarılı olacağına yorumlanıyor. Rüyada amca oğlu ile konuşmak ayrıca düşmanlardan korunmaya da delalet eder.

  Rüyada Amca Oğlunu Misafir Ettiğini Görmek
  Rüyada amca oğlunu misafir ettiğini gören kişinin hanesinde hayırlı ve güzel olaylar gerçekleşir. Eğer eşi ile arsından bazı sıkıntılar var ise bu sıkıntılar son bulur, huzurlu bir yuvası olur. Ayrıca iş hayatında eğer bazı sorunlar bulunuyor ise bu sorunlarda kısa zamanda içinde oldukça olumlu şekilde çözümlenecek şeklinde yorumlanıyor.

  Rüyada Amca Görmek
  Rüyada amca görmek rüyayı gören kişinin başına bazı kötü olayların geleceğine fakat bu olayların sonucunda hatalarını göreceğine delalet eder. Başına gelen kötü olaylardan ders alarak daha mutlu ve huzurlu bir hayat seçeceğine yorumlanır.

  Rüyada Amca Kızı Görmek
  Rüyada amca kızı görmek ise aile içinden birinin yakın zamanda evleneceğine ya da rüya sahibinin evlilik yapacağına yorumlanır. Aynı zamanda dedikoduya da delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş