Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altına Yapmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altına yapmak hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı kısa süreli olumsuz bir duruma işaret eder. Buna göre bu rüyayı gören kişi ya da çevresinde çok sevdiği biri bir iftiraya uğrayabilir. İstemediği utanç duyacağı bir durum yaşayabilir. Yaşanacak durum çok büyük olmasa da kişinin yaşamını olumsuz anlamda etkiler. Kişi olaylardan elem duyar. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise kişinin verdiği sözden döneceği anlamına gelir.

  Rüyada Altına Kaçırmak
  Kişi eğer rüyasında altına kaçırdığını görür ise bu rüyayı gören kişi kendi sorumlulukları dışında aldığı diğer sorumluluklar için aşırı derecede endişe ve kaygı duyar. Almış olduğu sorumluluğu fazlası ile kafasına takar yani bu rüyayı gören kişi bu konuda takıntıları olan bir kişidir.

  Rüyada Altına İşediğini Görmek
  Kişi eğer rüyasında altına işediğini görür ise bir süre olumsuz şeyler yaşayacağına ve bir olay karşısında haksız olan kişinin saflarında yer alacağından büyük olayların olmasına neden olacağına, ortamdan kavga gürültünün eksik olmayacağına işaret eden bir rüyadır.Bir süre bu kişinin yaşamında olaylardan dolayı stres eksik olmaz.

  Rüyada Altına Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek
  Kişi kendisini rüyada altına yaptığını görürse yapmış olduğu hataları düzelteceğine, yanlışının farkına varacağına ve artık doğru, düzgün bir biçimde yaşayacağına işaret eden, olumlu olarak değerlendirilen bir rüya olup, kişinin dert ve sıkıntılarından arınacağına işaret eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş