Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altına kaka yapmak; utanç duyulacak bir olaya şahit olmak anlamına gelir. Psikolojik olarak değerlendirildiğinde kişinin sosyal ilişkilerinde yaşadığı sorunlara işaret eden rüyada, küçük düşme kaygısı dikkat çeker. Kendine güven sorunu yaşayan bireyin çevresinde onunla alay eden, onu anlamayan kişilerin varlığı onu bu açmaza iter ve kişinin bilinçaltına kaka veya altını ıslatmak olarak yansır.
  Rüyada altına kaka yapmak; korktuğunun başına gelmesi şeklinde tanımlanır ise kişinin korkuları ile yüzleşeceği, kendisine sıkıntı veren ruh halinden kurtulacağı, arınıp temizlenip yeni bir döneme başlayacağı yönünde bir müjde olarak ifade edilir. Herkesin gözü önünde altına pislediğini görüyor ise arkadaşlarını ya da ailesini küçük düşürücü bir olaya sebep olacağına da yorumlanır bir rüyadır.

  Rüyada Altına Pislemek
  Rüyayı gören insanın rahatlayacağına, huzura ulaşacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre altına pislemek; servete kavuşmak, miktarınca değerli mülk edinmek manalarına gelir, çok makbule geçecek kazançlar sahiplenmeye tabir edilir.

  Rüyada Kabız Olmak
  Rüyayı gören kişinin çok büyük ızdırap içinde olduğuna, zorluklar çekeceğine ve hastalanıp kötü hallere düşeceğine tabir edilir. Bu rüya bazen aşkını itiraf edememenin verdiği kedere, bazen de işlerinin kötü gitmesine üzülen, eli sıkı ticaret erbabı kimsenin çekeceği derde yorumlanır.

  Rüyada İshal Olmak
  Kişinin elinde avucunda ne varsa dağıttığına, tutarsız ve savruk yaşantıya yorumlanır, Dikkatsiz davranışları ile kendine zarar veren kişinin hem maddi hem de manevi dünyada zayıf düşeceğine yorulan rüya kişinin bozulacak olan sağlığına da dikkat çeker.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş