Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Zincir Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında altın zincir gören kişilerin helal yollardan, daha fazla gelir ve kazanç elde edebilecekleri anlamı çıkartılmaktadır. Kişinin işlerinin hafiflemesi, hayat şartlarının daha kolay ve konforlu hale gelmesi, dertlerinin son bulması ve rüyayı gören kişinin zorluklardan sıyrılacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada altın zincir görmek kişinin kazancının artmasına ve yeni girişimlere başlamasına alamet eder.

  Rüyada Altın Zincir Hediye Almak
  Rüya sahibi rüyasında altın bir zincir hediye aldığını görüyorsa mal ve parasından vererek geçiminin kolaylaşması, borçlarını ödeyebilmesi ve yeni bir iş kurması amacı ile bir kişiden yardım alacağı şeklinde yorumlar yapılır. Rüya sahibinin eli ve gönlü zengin yakın çevresinden birisinden yardım alacağı ve zor günlerden sıyrılacağı anlamına gelir.

  Rüyada altın zinciri taktığını gören kişi, iş hayatı ile ilgili büyük adımlar atacak ve yeni kararlar alacak demektir. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle hayal kırıklığı yaşamayacağı yorumları yapılmaktadır. Rüyasında aynı zamanda altın zincir bulan kişinin yeni çıkış yollarına ulaşacağı ve yeni çözümlere kavuşacağına inanılır. Rüya sahibi kişinin uzun süredir ettiği dualarının kabul olacağı ve gönül hoşluğuna kısa sürede kavuşacağı tabir edilir.

  Rüyada Altın Zincir Kolye Görmek
  İş dünyasında şaşırtıcı gelişmeler yaşayacağı ve çevresi tarafından imrenilecek gelişmeler yaşayacağına inanılır. Kişinin kariyerinde istediği noktaya geleceği ve yeni zaferler elde edeceği de tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin eğitim hayatında ve ticaret hayatında başarılı ve mutlu olacağı şeklinde bu rüya yorumlanabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş