Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altın yüzük takmak, rüyayı gören kişiden gizlenen olumsuz ve sıkıntı veren bir durumun varlığına delalet eder. Saklanmakta olan bu olumsuz ve sıkıntılı durumun öğreneceğinize yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüya sahibinin güvendiği kişilerden alacağı darbeye ve bu darbenin öğrenilecek olmasına yorumlanır. Aynı zamanda maddi anlamda sıkıntıya düşmek, işlerin kötüye gitmesi, maddi ve manevi açıdan zorlu bir döneme girmeye de tabir olunur.

  Rüyada Altın Yüzük Kaybettiğini Görmek
  Rüyada altın yüzük kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin elinden kaçıracağı fırsatlara delalet eder. Rüya sahibin oldukça yakınına hatta ayağına kadar gelen kısmetti bir anda teptiğine, yanlış kararlar sebebi ile fırsattı kaçırdığına yorumlanıyor.

  Rüyada Altın Yüzük Bulduğunu Görmek
  Rüyada altın yüzük bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin eline geçecek olan güzel fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük fırsatı değerlendirmesi gerektiğine bu fırsat sayesinde oldukça güzel olaylar ve sonuçlara yaşanacağına delalet eder. Uyarı niteliği taşıyan bu rüya fırsattı yanlış kararlar soncunda kaçırmaması için rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada Altın Yüzük Hediye Aldığını Görmek
  Rüyada altın yüzük hediye aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok büyük bir destek alacağına bu destek sonucunda oldukça büyük atılımlar yapacağına delalet eder. Hayatınızı olumlu şekilde değiştirecek olan destek çevrenizde olan bir kişiden gelecek.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş