Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Takmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altın taktıysanız çevrenizdekilere önemli yardımda bulunacaksınız. Rüyada altın takmak çevreye maddi manevi destektir. Maddi anlamda kazanç sağlayabilir veya iş hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Rüya sahibine ani bir şekilde talih kuşu konacak ve borçlarından sıyrılacak. Maddi kazancı dışında toplu para alabilir veya bir mirasa konabilirsiniz.

  Rüyada Büyük Altın Takmak
  Kısa zaman zarflarında büyük maddi kazançlar elde edeceksiniz. Rüyada altın takmak özellikle iş hayatınızda büyük gelişmelerin habercisidir. Kazançlar sizi mutlu edecek ve kısa sürede daha ferah bir hayata kavuşacaksınız. Borçlarınız varsa en yakın dostlarınızdan yardım alarak kısa zamanda borçlarınızdan kurtulacaksınız.

  Rüyada Geline Çeyrek Altın Takmak
  Hayırlı ve sizleri mutlu edecek bir ahber alacağınızın işareti. Bu tarz rüyalar genel anlamda başarıyı da simgeler. İş veya aile hayatınız oldukça güzel geçecek. Ticari hayatınız için belli birikimler yapacak ve yeni işlere girişeceksiniz. Hayal ettiğiniz iş alanına girmeniz muhtemeldir. Aile işi yapabilir ya da sevdiğiniz dostlarınızla ortak bir işe girebilirsiniz.

  Rüyada Geline Altın Bilezik Takmak
  Rüya sahibi yakın çevresinden büyük bir destek alacaktır. Büyük maddi destek sayesinde işlerini yoluna koyacak ve daha düzgün bir hayatı olacak. Size verilecek olan destek ailenizden veya en yakın dostlarınızdan gelebilir. Altın takma rüyaları her zaman maddi anlamda büyük başarıyı simgeler. Altın büyük ya da küçük olabilir. Gelen rızk ise her zaman büyük olacaktır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş