Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Rengi Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altın renginin görülmesi kişinin bahtının ve şansının açılacağına işaret eder. Olaylar bu rüyadan sonra kişinin lehine değişecektir. Sevinç ile karşılanabilecek iyi bir haber, parlak bir gelecek ve maddi olarak bir yükseliş söz konusudur. Rüya aynı zamanda yaşanan ilişkilerde mutluluk dolu günlerin çoğalacağına da işaret etmektedir. Rüyada altın rengi görmek mal, mülk konularında varlık sahibi olmaya da işaret eder.

  Rüyada Altın Rengi Yüzük Görmek
  Gerçek bir altın olmayan ancak yine de altın rengi olan bir yüzük görmek, kısa süre içerisinde kişinin muradına ereceğine delalet eder. Biraz daha sabırlı olunmasını işaret eden bu rüya, eşlerin arasındaki mutluluğun artacağına işaret etmektedir. Bekar olan bayanlar bu rüyayı gördükten sonra nişanlanabilirler. Ayrıca yaşlı olan kişiler için ise kız evlatlarından ya da kız torunlarından alacakları bir hediye de işaret edilmektedir.

  Rüyada Altın Bilezik Görmek
  Güzel ve başarılı bir meslek seçimi yapacak olan gençlere işaret eden bu rüya aynı zamanda eğitimini bir yandan çalışırken de devam ettirmeye yorumlanmaktadır. Mevcut olan meslek dışında farklı yeteneklerin ve meslek dallarının da ortaya çıkacağını gösteren bu rüya, rüya sahibinin çok çalışması gerektiğini ancak kısa süre içerisinde mesleğinde ilerleyeceğine işaret eder.
  Rüyasında altın bilezik görenlerin maddi sorunlarından kurtulacağı ve hayatını huzur dolu bir şekilde rahat yaşayacağı söylenir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş