Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Küpe Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibi için olumlu anlamlar içerir. Kişinin hayatını eskisinden çok daha iyiye gideceğini, işinde başarısının arttıracağına, sağlığının yerine geleceğini, kazancına kazanç katacağını anlatır. Bu rüyayı hayatınızın istediğiniz seviyeye geldiğini ya da geleceğine yorabilirsiniz. Maddi olanaklar artacak, istediğiniz her şeye sahip olacaksınız demektir.

  Rüyada Altın Küpe Hediye Almak
  Rüyada birisinden altın küpe hediye aldığınızı gördüyseniz etrafınızda tanıdığınız bir insandan size hayırlı ve güzel bir haber gelecek demektir. Veya bu kişiden iyilik göreceksiniz diye de yorulur. Genel olarak hediye olarak altın küpe almayı müjdeli bir habere yorabiliriz.

  Rüyada Altın Küpe Bulmak
  Rüyada bir yerden altın küpe bulduğunuzu gördüyseniz bunu pek iyi yorumlayamayız. Genel olarak rüya yorumcuları şans ve nasibin azalacağına, kişinin hayatında terslikler olacağına mutluluk, huzur ve kazançta azalma yaşayacağına yormaktadır.

  Rüyada Altın Küpe Taktığını Görmek
  Rüyada altın küpe taktığını görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu ile ilgili yorumlar içermektedir. Rüya sahibinin evladının hem topluma hem kendisine hayırlı bir evlat olacağına, sevgisini eksik etmeyen, saygısını eksik etmeyen bir insan olacağına, dininde ahlakınında yerinde olacağına delalettir.

  Rüyada Altın Küpe Kırılması
  Rüyada altın küpe kırılması kişinin bir olay neticesinde hayal kırıklığı ya da çok fazla bir üzüntü yaşayacağını anlatır. Yani kişi hüsrana uğrayacak demektir. Bu rüyayı kişinin çok kötü bir haber almasına veyahut birinden kötü bir söz duymasına da yorabiliriz. Kişinin duyduğu bu söz onu çok üzecek anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş