Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Çaldırmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada altın çaldırmak, rüyayı gören kişinin sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına ve feraha ereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada altın çaldırmak rüyayı gören kişinin bir yakınından destek alarak sorunlarına çözüm bulacağına da yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyada altın çaldırdığını gören kimsenin kısmetlerine engel olan insanların varlığına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise altın çaldırmak hastalık olarak da yorumlanıyor. Bunun yanı sıra altın çaldırmak rüyayı gören kişinin para kaybedeceğine, maddi anlamda zarar uğrayacağına ve bu sebep ile de sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Altın Çaldığını Görmek
  Rüyada altın çaldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşı tarafından kötü bir duruma düşeceğine delalet eder. Arkadaşının ona düşmanlık yapacağına, çevreye onun ile ilgili dedikodu yapacağına yorumlanır. Rüyada altın çalmak aynı zamanda rüya sahibinin hata ve günahlarından vazgeçerek tövbe etmesi gerektiğine, güvenilmez olarak görüldüğü için bunu değiştirmek için çaba harcaması gerektiğine de tabir olunuyor. Bazı âlimlere göre ise kötü haber almaya yorumlanır.

  Rüyada Altın Bulduğunu Görmek
  Rüyada altın bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bir altın bulması bir mal üstünde şahitlik yapmaya, beş tane altın bulmak namaza başlamaya delalet eder.

  Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek
  Rüyada altın kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin elinde kaçacak olan fırsatlarına delalet eder. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin ibadetlerine gereken önem vermediğine de yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş