Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Bozdurmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Bolluk ve bereketi tabir eden rüyada altın bozdurmak genel anlamıyla maddi ve mesleki konular üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin kolay bir şekilde ciddi meblağlara sahip olacağına, maddi açıdan refaha kavuşacağına delalettir. Meslek hayatında iyi atılımlar yaparak başarılı noktalara yükselmeyi alamet eden rüya, bazı tabirlere göre meslek yaşamındaki sıkıntıları ve maddi kayıpları işaret eder.

  Rüyada Altın Görmek
  Çok çeşitli tabirlere sahip bir rüyadır. Genel anlamıyla rüyada altın görmek maddi, manevi dünyevi isteklerin gerçekleşeceğine, rüya sahibi hastaysa şifa bulacağına, talihsizse talihinin açılmasına delalettir. Rüyanızda altın gördüyseniz eğer bu dönem içerisinde emeğinizin kat be kat fazlasını elde edeceğiniz, çalışmalarınızda beklemediğiniz bir performans göstereceğiniz rivayet edilir.

  Rüyada Külçe Altın Görmek
  Hayırla tabir edilmez. Rüyasında külçe altın gören kimsenin maddi açıdan kayıplar yaşayacağı ve özellikle meslek hayatındaki çalışmalarda sıkıntı çekeceği rivayet edilir.

  Rüyada Altın Kaybetmek
  Rüyanızda altın kaybettiğinizi gördüyseniz eğer bu dönemde dikkatli olmanız gerekebilir çünkü bu rüya maddi kayıplar yaşanacağını rivayet eder. bu dönemde daha tutumlu olmak, tasarruf yapmak için çaba sarf etmek size fayda sağlayacaktır.

  Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek
  Rüya sahibinin kendi mesleğinden yavaş yavaş soğuyacağına işaret eden bir rüyadır. Bahsi geçen isteksizlik rüya sahibinin gelirinin de azalacağını rivayet eder. Böyle bir rüya gören kimsenin bu dönem içerisinde maneviyatını sağlamlaştırması ve maddi açıdan tasarruf yoluna gitmesi güçlü olmasına yardımcı olur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş