Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Takılar insanların estetik açıdan daha görkemli gözükmelerinde bir araç olarak kabul edilir. Bu nedenle rüyada altın bilezik taktığını görmek olumlu bir şekilde tabir edilir. Özellikle bilinçaltında kendisini toplum tarafından kabul ettirmede sorun yaşayan kişilerin daha çok görebileceği bir rüya olarak algılansa da aslında geleceğe dair bir tabirde bulunulduğunda yakın günlerde kişinin görkemli, müjdeli haberler alacağı anlaşılabilir.

  Rüyada altın bilezik görmek
  kişinin kendi özgüvenini besleyen bir durumdur ve güzelliğin timsali olduğunda sosyal çevresinden aynı şekilde sevgi ve saygı görecektir. Ancak bu rüyayı gören kişi kadın değilse rüyanın tabiri olumsuza çevrilir ve dini açıdan erkeğin altın giymesi iyi olmadığından erkeklerin bu rüya sonrası sıkıntıya düşecekleri öngörülür.

  Rüyada Altın Bulmak
  Rüyada altın bulunduğunda erkek ya da kadın olsun hayırlı kısmetle karşılaşma tabiri daha çok ağırlık kazanır. Eğer altın bulunmaz da hediye olarak gelirse bu durumda rüyayı gören kişinin bir mirastan pay alacağı tabir edilir. Ancak kazanç her zaman maddi olmayabilir; manevi ve ruhsal kazançlar, hafiflemeler de kişinin her durumda olumlu bir sonuçla karşılaşacağı söz konusudur.

  Rüyada altınlar sürpriz bir şekilde karşınıza çıkmaz da sahip olduğunuz bir altını kaybederseniz bu durumda da bunun sır saklamaya eşdeğer olduğu anlaşılabilir. Daha derin tabirlerde kişinin yaşayacağı düşünülen zorluklara önlem alması gerektiği gibi bir sonuç da ortaya çıkmaktadır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş