Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Alnından Öpmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada alnından öpmek, rüyayı gören kişinin alnında öptüğü kişiye hayır getirecek bir iş yapacağına ya da bir haber vereceğine delalet eder. Rüyada alnından öpmek her daim hayırlı ve oldukça iyi olarak yorumlanıp alnında öpülen kişiye göre de farklı şekillerde yorumlanabiliyor.

  Rüyada Alnından Öpüldüğünü Görmek
  Rüyada alnından öpüldüğünü görmek, rüyayı gören kişi bekâr ise yakın zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına ya da görücüye çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi babası tarafından alnında öpüldüğünü görmüş ise dini vecizelere uygun olarak yaşadığına ve hayırlı bir evlat ve kul olmaya delalet eder. Her hangi bir aile büyüğünün alnından öptüğünü görmek ise rüya sahibinin büyük bir mirastan pay alacağına ve bu pay sayesinde ömür boyu saadet içinde yaşayacağına yorumlanıyor. Rüyada annesinin alnından öptüğünü görmek ise sağlıklı ve sıhhatli olmaya aynı zamanda hayırlı evlat ve kul olmaya delalet eder.

  Rüyada Tanımadığı Birini Alnından Öptüğünü Görmek
  Rüyada tanımadığı birini alnından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda bir mal, iş ya da büyük bir şans ile karşılaşacağına delalet eder. Bir anda işlerinin düzelmesine, sıkıntılarının giderilmesine tabir olunur. Aynı zamanda rüyayı sahibinin hayatında olan bazı olayların düzene girmesinde rol oynayacak olan kişi ya da kişilere karşı yaşamı boyunca büyük minnet duyacağına da yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş