Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Alman Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Hayırlarla tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin çoğunlukla mesleki hayatı üzerinden yorumlanır. Rüyada Alman görmek iş imkanlarını genişletmek isteyen rüya sahibinin, iyi bir ortaklığa imza atacağına, projelerin başarılı bir şekilde planlanandan daha kısa sürede bitirileceğine delalettir. İş ortamındaki rakiplerin risk teşkil etmelerine izin vermeyerek kariyerinde yükselmeyi garanti eder.

  Rüyada Alman Kadın Görmek
  Rüyada Alman kadın görmek, maddi durumların iyileşeceğini müjdeler. Aslında kendi alanınız olmayan bir işe yatırım yaparak belli bir miktar para kazanabilir ve sizin hakim olabildiğiniz bir iş edinebilirsiniz. Ancak burada çok dikkatli olmalısınız çünkü rüyalar, tek bir eleman üzerinden yorumlandığı zaman ve bir bütün olarak yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Yatırım yaparken iyice düşünerek mantıklı kararlar vermenizde fayda vardır

  Rüyada Alman Pastası Görmek
  Çoğunlukla aile hayatındaki sıkıntıların son bulacağını rivayet eden bu rüya bir başka tabire göre iş veya okul hayatı içerisinde yürütülen projelerin beklenilenden çok daha büyük bir beğeni toplayacağını rivayet eder. Bu durumun maddi ya da manevi bir şekilde onurlandırılmaya delalettir. Aile hayatı için ise dargınlıkların bitmesi ile huzurun gelişi rivayet edilmiştir.
  Rüyada Alman Kurdu Görmek
  Rüyada alman kurdu görmek bir rivayete göre tanıdık birinin aracı olması ile birlikte yeni bir iş kapısının açılacağı anlamına gelir. Bir başka tabire göre sıkıntılı bir dönemin son bularak daha huzurlu ve güçlü olunan bir dönemin geldiğini müjdeler.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş