Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Allah Yazısı Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada Allah yazısı görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olan bir rüya olarak tabir edilir. Hidayette ermek, ilim sahibi olmak, takva ile yaşamak, hikmet sahibi olmak ile yorumlanır. Rüya sahibinin şifa bulacağına ve kurtuluşa ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olacağına, muradına ereceğine, sevdiklerine kavuşmaya, kesilmeyecek kazanca sahip olacağına tabir olunur.

  Rüyada Allah Yazısı Yazdığını Görmek
  Rüyada Allah yazısı yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin zorluklara karşı mücadele gücüne kavuşacağına, başarı ve zafer elde etmeye, her tür sıkıntıya karşı mücadele etmeye delalet eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı olaylar ile karşılaşacağına, huzurlu olacağına tabir olunur. Son derece hayırlı olarak yorumlanan rüya da Allah yazısı yazdığını görmek aynı zamanda kudret ve güç sahibi olacağına da yorumlanır.

  Rüyada Gökyüzünde Allah Yazısı Yazdığını Görmek
  Rüyada gökyüzünde Allah yazısı yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin Allah’a ettiği duaların ve yakarışların karşılığını bulacağına, kapanmaz sandığı yaraların kapanacağına, şifa bulacağına, en büyük dert ve sıkıntılarının artık sona ereceğine delalet eder. Artık daha mutlu ve huzurlu olunacak olan zamanların geldiğine, hem ruhunun hem de bedeninin canlanacağına tabir olunur.

  Rüyada Arapça Allah Yazdığını Görmek
  Rüyada Arapça Allah yazdığını görmek, rüyayı gören kişinin güzel ve hayırlı olan haberler alacak olduğuna, sıkıntılarından kurtulacağına, Allah’a şükredecek olmaya delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş