Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Allah Dostu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada Allah dostu görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi yönden zenginleşeceğine, ailesinde huzuru yakalayacağına, akrabaları ile hayırlı sohbetler edeceğine, düşmanlarına karşı korunacağına ve rızkına da haram bulaştırmayacağına delalet eder. Rüyada Allah dostu görmek oldukça hayırlı bir rüya olup, rüya sahibinin huzurlu bir ömrü olacağına yorumlanıyor.

  Rüyada Allah Dostu ile Konuştuğunu Görmek
  Rüyada Allah dostu ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin ve ailesinin huzurlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine, aile bağlarının kuvvetleneceğine, aile içinde hasta olan kişi var ise sağlığına kavuşacağına delalet eder.

  Rüyada Allah Dostu Olduğunu Görmek
  Rüyada Allah dostu olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve bunun için dua ettiği şeylere kavuşacağına, evlatları var ise onlara maddi ve manevi olarak büyük miras bırakacağına, hayatında her işinin kolay olacağına, başarılara imza atacağına delalet eder. Rüyada Allah dostu olduğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendisi ile hesaplaşacağına ve hatalarını göreceğine yorumlanır.

  Rüyada Derviş Görmek
  Rüyada derviş görmek, rüyayı gören kişinin maddiyattan çok maneviyatta önem vereceğine, gönül hoşluğu, kültürlü olmaya değer vereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin elinden geldiği kadarı ile insanlara yardım edeceğine ve bu yüce gönüllüğü ile de sıkıntılı zamanlarında esenlikle bu sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır.

  Rüyada Ermiş Görmek
  Rüyada ermiş görmek rüyayı gören kişinin sağlıklı ve mutlu bir hayatı olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin başarılı olacağına, ferahlık ve esenlik içinde ömür süreceğine yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş