Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Alkışlamak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada alkışlamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda ortaya çıkardığı projeleri ya da uzun zamandır devam eden işlerinin sonunda kazanç getireceğine, yaptığı işten ve sonuçlarından dolayı gururlanacağına ve de uzun bir süre aynı işi yapmaktan keyif alacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada alkışlandığını görmek, rüyayı gören kişinin dış görünümüne önem veren biri olduğuna ve etrafı tarafından takdir edildiğine tabir edilir.

  Rüyada Birisini Alkışladığını Görmek
  Rüyada birisini alkışladığını görmek, rüyayı gören kişinin bir arkadaşına ya da akrabasına bir iş için söz verdiğine ve bu sözünü de yakın zaman içinde gerçekleştirmesi, sözünü tutması gerektiğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin sözünü tutmadığı takdirde sonucunda üzüntü yaşayabileceğine tabir olunur.

  Rüyada Alkışlandığını Görmek
  Rüyada alkışlandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde gerçekleştireceği projeler ya da atacağı adımlar sonucunda başarı elde edeceğine, güzel kazanımlar ve kazançlar elde edeceğine yorumlanıyor. Bu kazançlar sayesinde de daha büyük yatırımlar yapmaya da tabir olunur.

  Rüyada Cenazeyi Alkışladığını Görmek
  Rüyada cenazeyi alkışladığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde bulunan ve tutarsız davranışları ile dikkat çeken birisi ile bir iş yapmak durumunda kalacağına delalet eder. Uyarıcı nitelikte olan bu rüya özellikle rüya sahibinin iş yapacağı kişi ya da kişilere karşı daha dikkatli olması konusunda dikkatli olunması gerektiğine delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş