Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Alay Etmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada alay etmek, rüyayı gören kişinin kibirli olduğuna, sahip olduğu şeyler ile fazlası ile gururlanıp karşısındaki kişileri aşağıladığına yorumlanıp kişini balına gelecek olan olaylardan ders almayarak hatalar yapmaya devam ettiğine delalet eder. Bunun yanında bazı âlimlere göre rüya sahibinin kaybetmeye tahammüllü olamadığına her daim kazanan olması gerektiğine ve bu sebep ile de kendisini sürekli çok yorup için için kendini yiyip bitirdiğine delalet eder. Uyarıcı bir rüya olarak yorumlanıp rüya sahibinin hayatında önem vermesi gereken şeylere yönelmesi gerektiğine tabir olunur.

  Rüyada Kendi ile Alay Ettiğiniz Görmek
  Rüyada kendi ile alay ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin aşırı böbürlenen ve kendinden her daim emin olması sebebi ile hatalar yaptığına, bu sebep ile aile büyüklerinin dahi desteğini alamadığına delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı durumlarda ona yardım etmek isteyen kişileri reddettiğine ya da reddedip sonrasında ise pişman olacağına delalet eder.

  Rüyada Yaşlı Biri ile Alay Ettiğini Görmek
  Rüyada yaşlı biri ile alay ettiğini görmek, rüya sahibinin başarılarına yenilerini eklerken şımarıklığa ya da kibre hayatında yer vermediğine oldukça mütevazı olduğuna ve bu durum sebebi ile de kazançlı olduğuna delalet eder. Birçok kişi tarafından övgü ile anılan kişinin bencil kişiliğe sahip olan kişileri hayatından çıkaracağına, bundan sonra arkadaş olarak seçeceği kişilere daha dikkat ederek öyle hayatına katacağına tabir olunur.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş