Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Al Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Genel anlamda hayırla yorumlanan rüyalardan değildir. Rüyada al görmek zorlu zamanların yaklaştığını işaret eder. Rüya sahibi, bu rüyayı gördüğü dönemde etrafındaki insanlara dikkat etmeli ve onlara karşı tedbirli yaklaşmalıdır. Çünkü bu rüya, kötü niyetli kimselerin, rüya sahibinin çevresinde olarak, onu yolundan çıkartmaya ya da zor durumda bırakmaya çalışacaklarına delalet olarak kabul görür.

  Rüyada Fuşya Görmek
  Rüya sahibinin dürüst ve ahlaklı bir kimse olduğunu, kendisine müjdeleyen bir rüyadır. Çevresindeki insanlarca güvenilir ve yardımsever bir kimse olarak bilindiği rivayet edilir.

  Rüyada Bordo Görmek
  Maddi açıdan refahı işaret eden bir rüyadır. Rüyanızda bordo renkli eşyalar görmeniz ve rüyanın da kasvetli bir rüya olmaması durumunda bu rüya, maddi gelirin artacağını, bolluk ve bereketin hanede uzun süre yer alacağını müjdeler.

  Rüyada Gülkurusu Renk Görmek
  Hayırla müjdelenen rüyalardandır. Keyif dolu, heyecanlı günlerin geleceğini ve huzurlu bir döneme girileceğini rivayet eder. Dertlerin teker teker yok olacağı tabir edilir.

  Rüyada Kırmızı Gül Görmek

  Rüyada dalında kırmızı gül görmek ayrılığın yaklaştığının işaretçisi olarak tabir edilir. Dalında olmayan, kopartılmış kırmızı gül ise kederli günlere delalettir.

  Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

  Hayırla müjdelenen rüyalardan değildir. Ani gelişen olaylardan ötürü istenmeyen, olumsuz durumlar meydana geleceğini işaret eder. Bu durum tabi ki rüya sahibinin hayatını sıkıntılı ve üzüntülü bir şekle bürür. Ancak başka bir tabire göre ise tam tersine, hayatındaki gelişmelerin kendisini heyecanlandıran ve mutlu eden durumlara sebep olacağı rivayet edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş