Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Akvaryumda Balık Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada akvaryumda balık görmek bolluk, bereket, zenginlik, kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bekar ise evleneceğine, korkularından emin olacağına, işlerinde zenginlik elde edeceğine delalet eder. Rüyada görülen akvaryumun balıklarla dolu olması rüya sahibine gelecek büyük bir kazanca, aileden gelecek bir mirasa sahip olacağına ve rahat edeceğine delalet eder. Akvaryum içinde ölü balık görmek, elde edilen bolluk ve zenginliğin kısa zamanda tükeneceğine delalet eder.

  Rüyada Büyük Akvaryum Görmek
  Rüyada büyük akvaryum görmek, kazancın ve zenginliğin büyüklüğünü simgelemektedir. Rüya sahibinin gördüğü büyük akvaryum kısmetinin açık olduğuna, refahının artacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve güzel haberlere yorumlanır. Rüyada görülen akvaryumun temiz olması hayırlı işlere yorumlanırken, kirli akvaryum sıkıntılı haberlere işaret eder.
  Rüyada Küçük Akvaryum Görmek
  Rüyada küçük akvaryum görmek beklenmeden gelen küçük kazançlara, bu kazançların getireceği refaha işaret eder. Rüyada görülen akvaryumun kirli veya bulanık olması rüya sahibinin iş hayatında kaybedeceği saygınlık olarak yorumlanır.

  Rüyada Boş Akvaryum Görmek
  Rüyada boş akvaryum görmek yapılan planların istenildiği şekilde gitmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında beklediği gelişmelerin bir süre olmayacağına, ilişkilerinde yaşayacağı hayal kırıklığına delalet eder. Rüya sahibinin boş akvaryuma balık koyması şansının artmasına ve hayatında oluşacak güzelliklerin çoğalacağına işaret eder.

  Rüyada Akvaryum Balığı Yakalamak
  Rüyada denizde ya da gölde yakalanan akvaryum balığı yakında gelecek olan zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin rahat edeceği ve bollukta olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş