Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Akrepler Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında akrep gören kişi çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Rüyasında akrep gören kişinin rüyası, kişinin çevresinde kendisini doğru yoldan saptıracak kişiler olduğuna işarettir. Rüyada akrepler görmek rüyayı gören kişinin çevresinde iyi niyetini suistimal etmek isteyen kişilerin varlığına işarettir.

  Rüyayı gören kişi eğer bu tür kişilere uyarsa, günahkâr olacak ve zarar edecektir.

  Rüyada Küçük Akrepler Görmek
  Rüyasında küçük akrepler gören kişi hayatında önemsiz ancak içinden çıkması zor işlerle karşılaşacağına, hayatında yer alan yüzsüz ve arsız kişiler yüzünden zarara uğrayacağına işarettir.

  Rüyada Yavru Akrepler Görmek
  Rüyasında yavru akrepler gören kişinin rüyası, kişinin çevresinde gücü olmayan ancak can sıkan kişilerin varlığına işarettir. Bu kişilerin gücü olmasa da, kem gözlü olmaları, kafa karıştırmaları ve dedikodu yapmaları nedeniyle kişinin huzurunu kaçıracaklardır.

  Rüyada Siyah Akrepler Görmek
  Rüyada siyah akreplerin görülmesi hayra ve iyiliğe işarettir. Bu rüyayı gören kişi ticarette yükselecek, rakiplerini geçecektir. Maddî olarak üstün olacak ve hayal edemeyeceği kadar güce kavuşacaktır.

  Rüyada Akrepleri Öldürmek
  Rüyasında akrepleri öldürdüğünü gören kişi, hayatında yer alan ve başarısını engellemeye çalışan kişilerden kısa bir süre sonra kurtulacağına işarettir. Bu sayede kişi başarıyı yakalayacak ve çok para kazanacaktır.

  Rüyada Zehirli Akrep Görmek
  Rüyasında zehirli akrep gören kişi, başına gelecek bir olaydan dolayı üzülecektir. Bu rüya gören kişi için çok kötü yorumlanır. Kişinin başına gelen olaydan dolayı felâket düzeyinde günler geçireceğine işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş