Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Akrabalarını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada akrabalarını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu şekilde ilerleyecek olan olayların yaşanacağına, sakin geçecek olan günlere ve bu günler içinde sevdiği insanlar ile bir araya geleceğine delalet eder. Rüyada akrabaları görmek aynı zamanda izdivaç ile de tabir olunur. Rüya sahibinin evlilik adımında ilk adımları atmaya başlayacağına da yorumlanıyor. Rüyada akrabaları üzgün ya da ağlar halde görmek ise rüya sahibinin yanlışta olduğuna dinden uzaklaşmaya ve hatalı konumda olduğuna delalet eder.

  Rüyada Akrabalarını Ziyaret Etmek
  Rüyada akrabalarını ziyaret etmek, rüya sahibinin gerçek hayatta da bazı ziyaretler yapacağına delalet ettiği gibi sağlık sorunları sebebi ile kısa süreliğine işe ara vermek, kafa tatiline çıkmak isteneceğine de yorumlanıyor. Bunun yanı sıra kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, atılacak olan adımlarda ya da yapılacak olan işlerde ise her daim aile bireyleri ile birlikte hareket edileceğine ve desteğin alınacağına delalet eder.

  Rüyada Sevmediği Akrabaları Görmek
  Rüyada sevmediği akrabaları görmek, rüyayı gören kişi için sıkıntı verecek olan ya da kötü olarak yorumlanacak olan haberleri almaya delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yakın olan akrabaları ile çeşitli tartışmalar içine gireceğine, sözlü olan tartışmalar yaşanacağına, miras ya da mal hakkında yaşanabilecek olan sıkıntılara da delalet eder. Bunun yanında rüya sahibinin arkasından konuşan yakının olduğuna ve sürekli olarak onun dedikodusunu yapmaya delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş