Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Akıntı Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında akıntısının geldiğinin gören kadın, kişinin yaşadığı sıkıntı sonrası sahip olmak istediği güce, dirayete sahip olacağına delalettir. Başarısızlığın sona erip kötü günlerin geride kalacağını işaret ettiği rüyada rüyaya gören kadının yapacağı yatırımlarda büyük oranda paralarda para kazanacağına ve gayrimenkule yatırım yapacağına işaret edilir.

  Rüyada Akıntının Geldiğini Görmek
  Rüya ile ilgili bilinen tabirlerden birisi de kişinin başarılı bir iş yaşamında sahip olmak içi n yaptığı seyahatlerde uzaklara karşı özlem sona erecektir.

  Rüyada Akıntıya Kapılmak
  Rüyasında akıntı kapıldığı gören kişi yaptığı davranışlardan dolayı kendisinin yanında kimsenin kalmayacağını işaret eder. Kimseye güvenmeyen kendi istekleri doğrultusunda büyük hatalar yapan kişinin yanlış tercihler içerisinde olduğuna delalet eden rüya sahibi, kendisine destek olmak, yanında olmak isteyenlere karşı da son derece kırıcı olduğu anlaşılır.

  Rüyada Su Akıntısı Görmek
  Rüyasında su akıntısı gören kişi, yapmış olduğu yatırımlarla elde ettiği kazancın yatırımlara ve mal varlığına katlayacağına, sevdiklerinizle bir araya gelerek eğleneceğinize ve sevindirici haberler almaya devam edeceğinize delalet edilir.

  Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapıldığını Görmek
  Rüyasında bir şeylerin akıntıya kapıldığını gören kişi, özellikle iş yaşamında yapılan yanlış davranışlardan dolayı iflas etmek üzerinde olacağını, yapacağın mantıklı çalışmalar neticesinde bu iflas kurtulabileceğine yorumlanır. Rüya ile ilgili ifade edilen tabirlerden birisi de sevdiğiniz kişiyi yakın zamanda kaybeden olmanız ve bu boşluğu kapatamayacak olduğunuza işaret edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş