Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ahududu Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ahududu görmek, rüyayı gören kişiyi sevindirecek olan olayların yaşanacağına, yüzünün güleceğine, işinin bereketinin artacağına delalet eder. Rüyada ahududu görmek oldukça hayırlı olarak yorumlanıp, güzel haberler almaya, işlerinin yoluna girecek olmasına, rüya sahibini memnun edecek olan sözleri işitecek olmasına yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin Allah katında mükâfatlandırılacağına, yapacağı bazı iyilikler sebebi ile mertebesinin yükseleceğine de yorumlanıyor.

  Rüyada Ahududu Yediğini Görmek
  Rüyada ahududu yediğini görmek, rüyayı gören kişinin helal rızık kazanacağına ve kazancının bereketli olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi hasta ise yakın zamanda sağlığına kavuşacağına da delalet eder. Rüya sahibinin hayatında istediği şeylerin karşısına bir bir çıkacağına, mutlu olacağına yorumlanıyor.

  Rüyada Ahududu Ağacı Görmek
  Rüyada ahududu ağacı görmek, rüyayı gören kişinin kuvvet ve kudret sahibi olacağına delalet eder. Aynı zamanda son derece hayırlı haberlere ya da alınacak müjdeli havadislere de yorumlanan ahududu ağacı rızıktan, sağlıktan bolca nasiplenmeye ve Allah’ın sevgili kulları arasında yer almaya delalet eder.

  Rüyada Ahududu Topladığını Görmek
  Rüyada ahududu topladığını görmek, rüya sahibi yakın zamanda her hangi bir yatırım yaptıysa bunun kat be kat değerleneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, yeni girişimler yapacağına, devamı olan işlere adım atmaya ve başarı getirecek olan işlere adım atacağına da delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş