Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ağlayan kadın görmek, son derece olumlu bir rüya şekli olup, rüya sahibinin hayatına girecek ve olumlu izler bırakacak onun adına hayırı işler yapacak bir kadına işaret eder. İyilik ve merhamet sahibi bu kişi, rüya sahibi ile güzel ve dikkat çekecek br yapacağına delalettir. Rüyada ağlayan adam görmek ise iyilik ve merhamer sahibi adamla tanışılacağına yorumlanır.

  Rüyada Ağlamak
  Rüyada ağladığını görmek insanların en sık gördüğü rüya şekli olup birçok yorum getirilir. Ancak bunun yorumu kişinin görüş şekline göre açıklama bulur. Rüyada ağlamak kişinin feraha ereceğini, sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Ağlamak genel olarak merhamete, iyi niyete ve ince ruha işaret eder. Rüyada görülen kadın rüyayı gören kişi tarafından ağlatılmış ise hayatınızda önem verdiğiniz bir kişi bilerek ya da bilmeden üzeyeceğinize işaret eder. Rüyada ağlayan kadının görülmesinin bir diğer anlamı da kişinin yeni bir dost sahibi olacağına işaret eder.

  Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek
  Rüyada ağlayan çocuk, hayatta yardıma ihtiyaç duyduğunun ve muhtaçlığın simgesi olduğunu gösterir. Ağlayan çocuğun teselli ise daha farklı anlam taşır.

  Rüyada Kadın Görmek
  Riyada kadın gören kişi, dedikodu haber alacağına işaret eder. Ayrıca doğru olmayan söze, hoş olmayan olaylara ve hayır etmeyen mala da işaret eder. Rüyada görülen kadın güzel ise bolluğa delalettir. Yüzü makyajlı ise iki yüzlülükle karşılacağı anlamını taşır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş