Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ağıt Yakmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ağıt yakmak rüyayı gören kimsenin kendisine çözmesi için verilen bazı sorunlu işleri zamanında yetiştiremeyeceği için çalıştığı yer ile bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar sonucunda ise iş yeri ile bağının koparılacağına rivayet edilmektedir. Rüyada ağıt yakmak aynı zamanda rüya sahibinin hayatında oldukça önemli bir yere sahip olan bir kimsenin hayatını kaybedeceğine ve bu ölüm sonrasında rüya sahibinin çok üzüntü yaşayacağına ve bu üzüntü sonucunda bazı psikolojik sorunlar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Ölü Biri İçin Ağıt Yaktığını Görmek
  Rüyada ölmüş bir kimse için ağıt yaktığını gören kişinin yaşadığı ev içerisinde bazı büyük sorunların yaşanacağına ve bazı acı haberler ile boğuşmak zorunda kalacağına rivayet edilir.

  Rüyada Sevilen Bir Kimse İçin Ağıt Yakmak
  Rüyada sevdiği bir kişi için ağıt yaktığını gören kimsenin reel hayatta çok sevdiği bir kimsenin vefat haberini alacağına ve bu duruma oldukça üzüleceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Cenaze Evinde Ağıt Yakmak
  Rüyada bir cenaze evinde ağıt yaktığını gören kişinin rüyasında gördüğü evde oldukça büyük acıların yaşanacağına fakat hane halkının birlik içerisinde bu sorunların üstesinden geleceğine ve bu acı ve sorunlardan kurtulacağına rivayet edilir.

  Rüyada Ağıt Yakan Birini Görmek
  Rüyada ağıt yakan birini gören kişinin boş hayal ve düşüncelere daldığı bu sebeple ailesini ve sevdiklerini ihmal ettiği bu durumdan en yakın zamanda kurtularak sevdiklerine zaman ayırması gerektiği işaret edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş