Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ağda Yapmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ağda yapmak rüyayı gören kişinin acılar ve zorluklar ile kazanç sağlamaya fakat edinilen kazancın rahat ve ferahlık içinde harcanabilmesine delalet eder. Rüyada ağda yapmak aynı zamanda hayta edinilmiş olan tecrübeler sonucunda alınan dersler ile daha iyi bir yol seçilerek rahat yaşamda yorumlanıyor.

  Rüyada Ağda Yaptırmak

  Rüyada ağda yaptırmak rüyayı gören kişinin birsinin sıkıntısını alacağına yorumlanır. Rüya sahibi bu sıkıntı sebebi ile epey bir üzüleceğine ve bu sıkıntının giderilmesi için uğraş vereceğine de delalet eder.

  Rüyada Kıl Görmek


  Rüyada kıl görmek rüya sahibinin sıkıntıdan kurtulacağına ve hakkı olan kazanca sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda fakirlikten kurtulup zengin olmaya da işaret eden kıl görmek geleceğin güzel olmasına ve zenginlik olarak da yorumlanıyor.

  Rüyada Ağda Yapan Birisini Görmek

  Rüyada ağda yapan birisini görmek rüyaya sahibinin sürekli işlerine karışan ve işlerini zorlaştıran kimselerin artık ona bulaşamayacağına ve bu kimselerin onun işlerine karışılmaması sonucunda da işlerinin kolaylaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bu sayede de kazanca ve başarıya da kavuşarak rahat ve bolluk içinde bir hayat yaşar.

  Rüyada Kıl Yolmak

  Rüyada kıl yolmak rüyayı gören kişinin ödemek istemediği bir borcunu artık ödemek zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada kıl yolmak ayrıca rüyayı gören kişinin çok plansız işler yaparak malını ve parasını yok yere ve boşa harcadığına ya da harcayacağına da yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş