Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ağaçtan meyve toplamak, tıpkı rüyadaki gibi hayırlı şeylere işaret eder. Mutlu haberler almaya, rızkının açılmasına, önüne güzel fırsatlar çıkmasına gibi birçok farklı noktada yorumlanabilir. İş hayatında başarıya ulaşmak ve kariyer hedeflerini bir bir gerçekleştirmek anlamına gelen rüyada kişinin rahat bir hayat süreceğine ve mal mülk sahibi olacağına da delalet eder. Rüya sahibinin ummadığı şekilde sevinmesi ve mutlu olması anlamına gelir.

  Çürük Meyve Toplamak
  Eğer kişi rüyasında bir ağaçtan çürümüş olan meyveleri topladığını görüyorsa, aynı rüyada olduğu gibi kendisine herhangi bir faydası olmayacak olayların peşinde vakit öldürüyor demektir. Bu boş ve faydası olmayacak işlerle uğraşacak sade vaktini harcadığı ve kendisine hiçbir şey katmadığı anlamına gelir. Bir de rüyanız topladığını bu çürük meyveleri yediğinizi gördüyseniz, haram bir rızka el sürdüğünüze işaret eder. Sizin için hayırlı olmayacak ve helal sayılmayan bir kazanç sağlayacağınıza da yorumlanabilir. Ayrıca rüya sahibinin kısa bir süre sonra hiç istemediği halde bir işe dâhil olacağına da delalet eder.

  Ağaçta Elma Topladığını Görmek
  Kişi rüyasında ağaçtan güzel olmuş bir elmayı topladığını görüyorsa bu onun rızkının da bol ve güzel olacağı anlamına gelir. Elmayı yediğinizi görüyorsanız da, bu defa şifa bulup sağlıklı olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin ömrünü uzatan bu rüyada aynı zamanda topladığı elmaları dağıttığını görüyorsa ihtiyacı olanlara maddi yardımda bulunacağı anlamına gelir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş