Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ağaç Kesmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada ağaç kesmek, hak yolundan uzaklaşmak olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin huyunun değişmesi olarak ifade edilmekte olup rüya sahibinin aklına kötü düşüncelerin daha çok yer alacağına ve daha evvel yapmadığı şeyleri yapmaya başlaması anlamını da taşır.

  Rüyada ağaç kesmek gözden düşmeye, saygınlığını kaybetmeye ve ayıplanmaya delalettir.

  Rüyada Ağacın Kesildiğini Görmek
  Rüyada ağacın kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin bir başkası ile iş yapacağına işaret eder. Başkası ile işbirliği ile yapılacak olan bu işin içeriği ya da niteliği ise hoş değildir. Kötü ya da hileli bir uğraş olabilir. Bu işin sonu da rüyayı gören kişi için olumlu olmayacağına delalet eder.

  Rüyada Ağacı Budamak
  Rüyada ağacı budamak rüyayı gören kişini ailesinde bazı tatsız olayların yaşanacağına işarettir.

  Rüyada Meyve Ağacı Görmek
  Rüyada meyve ağacı görmek, rüyayı gören kişinin rızkının artacağına yorumlanır. Rüyada ağacın meyveler ile dolu olup dallarının aşağı doğru sarkması ise rüya sahibinin darlık görmeyeceğine işarettir.

  Rüyada Kesilmiş Ağaç Görmek
  Rüyada kesilmiş ağaç görmek, sıkıntılı zamanlar yaşanabileceğine işarettir. Rüya sahibinin tatsız haberler alamsı ya da istemediği durumlara düşmesi şeklinde de yorumlanıyor.

  Rüyada Yeşil Ağaç Görmek
  Rüyada yeşil ağaç görmek, geleceğe delalettir. Rüya sahibinin geleceğinin oldukça parlak olacağına işaret etmesinin yanında hayırlı, iyi olan işler ile uğraşılacağına da yorumlanır. İstikbali oldukça açık olan kişiye tabir edilen yeşil ağaç hayırlı işler ilere de işaret ediyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş