Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Adres Sormak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada adres sormak rüya sahibinin rüyadaki durumlarına göre farklı yorumlanır. Rüya sahibinin elindeki adresin bir mektup zarfı üzerinde yazılı olması hayatında dikkat etmesi gereken bir şeyler olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin adresi biliyor olması güven ve huzura işaret ederken; rüyadaki adres bilinen bir yer ya da geçmişte yaşadığı yere ait bir adres ise rüya sahibinin geçmişini sorgulaması, değerlendirmesi ya da gözden geçirmesi gereken bir şeyler olduğuna delalet eder. Rüyada sorulan adres yeni ve bilinmeyen bir adres ise rüya sahibinin hayatında yenilikler yapması gerektiğine işaret eder. Rüyada aranılan adresin bulunamaması kişinin kibrine yenik düşeceği ya da yaşam standartlarında değişimler olacağı şeklinde yorumlanır. Bazen de rüyada adres sormak rüya sahibinin bazı konularda birilerinden yardım alacağına delalet eder. Rüyada adres sormak veya rüya sahibine sorulan adres ziyaret edilmesi gereken bir hasta olarak da yorumlanır.

  Rüyada Adres Almak
  Rüyada adres almak bilge ve rüya sahibinin hayatına ışık tutacak, yeni bir yön verecek kişinin varlığına delalet eder.

  Rüyada Adres Vermek
  Rüyada adres vermek eski arkadaşların ya da akrabaların ziyaretlerinin ihmali ve onların bu durumdan şikayet etmesi olarak yorumlanır.

  Rüyada Adres Bulmak
  Rüyada adres bulmak hızlı ve kolay elde edilen kazanca, rüya sahibinin kısa zamanda refaha ereceğine, ilişkilerinin yolunda gideceğine, güzel işler yapacağına delalet eder.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş