Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Adliye Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında kişinin adliye görmesi maalesef şanssızlığa delalet eder. Rüya tabircilerine göre rüyada adliye görmek talihsizlik ve hatta uğursuzluk olarak yorumlanıyor. Rüya sahibinin hayatının kısa süre sonra olumsuz yönde değişmeye başlayacağı ve işlerinde de aksamalar meydana gelebileceği şeklinde yorumlanan bu rüya kişinin şansının döneceği ve şanssızlıklarla dolu bir döneme gireceğine rivayet ediliyor. Ayrıca kişinin elini attığı hiçbir işten yüzünün gülmeyeceği, planlarında da amacına ulaşamayacağı şeklinde de yorum yapılıyor. Kişinin bazı karmaşaların içine girebileceği şeklinde de yorumlanabiliyor.

  Rüyada Kendini Adliyede Görmek
  Rüyasında kişinin kendini adliyede görmesi, işlerinin bozulacağı ve maalesef çeşitli sorunlar yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanıyor. Kişinin çeşitli anlaşmazlıklar yaşamaya başlayacağı, işleriyle ilgili zorluklar yaşamaya başlayacağı ve hatta borçlarının da artmaya başlayacağına yorumlanır.

  Rüyada Mahkeme Salonu Görmek
  Rüyasında kişinin kendini bir mahkeme salonunda görmesi uzun zamandır sıkıntı yaşadığı konuda rahata kavuşması olarak yorumlanıyor. Kişi hayra ulaşır ve bu sayede de artık sorundan kurtularak rahat bir nefes alır yönünde rivayet edilir. Artık iş konusunda da aksama yaşamadan başarı elde edebileceği bir döneme girdiği şeklinde yorum da mevcut.

  Rüyada Hakim Görmek
  Rüyada hakim görmek rüya sahibinin müjde niteliğinde güzel bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin işlerinin birden açılmaya başlayacağı ve iş konusunda daha rahat edeceği bir döneme gireceği şeklinde rivayetler de mevcut. Sonuç olarak rüyada hakim görmek yeni bir döneme başlamak ve bu dönemin daha güzel olacağı şeklinde yorumlanıyor.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş