Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Adam Öldürmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyasında adam öldürdüğünü gören kişinin rüyası, kişinin iş yaşamında ve sosyal yaşamında kendisini büyük bir sıkıntıya sokacağına ve kendisini üzecek olaylar ve kişiler ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada adam öldürmek aynı zamanda, sinirine hakim olamayıp başkalarına ve kendisine büyük zararlar vereceğine işaret eder.

  Rüyasında Cinayet İşlemek
  Rüyasında cinayet işlediğini gören kişinin rüyası, daha sakin ve anlayışlı olması gerektiğine, sinirlerine hakim olamadığı için iş ve aile hayatında önemli kayıplar yaşayabileceğine işarettir.

  Rüyasında Adam Öldürüp Kaçtığını Görmek
  Kişinin hayatında kötü şeylerle karşılaşabileceğine, bu şeylerin ailesini çok kötü etkileyebileceğine ve çok üzüntülü günlerin yaklaştığına işarettir.

  Rüyasında Silahla Adam Öldürdüğünü Görmek
  Rüyasında silahla adam öldüren kişinin, büyük bir beladan dolayı başına kötü insanların musallat olacağına ya da büyük bir hastalıktan eşinin, dostunun ve akrabalarının sayesinde kurtulacağına işarettir.

  Rüyasında Adam Bıçakladığını Görmek
  Rüyasında birisini bıçakladığını gören kişinin ters ve sorunlu bir yapıya sahip olduğuna işarettir. Kişinin bu rüyayı gördükten sonra kendisini düzeltmesi gerekir.

  Rüyasında Adam Öldürdüğünü ve Sakladığını Görmek
  Rüyayı gören kişinin uzun bir süre boyunca, aile ve iş arkadaşlarının endişeleneceği zararlı bir alışkanlığa başlayacağına işaret eder. Kişinin içinde bulunduğu kötü durumların devam edeceğine ve sorunun kaynağının bir türlü bulunamayacağına işarettir.

  Rüyasında Üç Adam Öldürdüğünü Görmek
  Rüyasında üç adam öldürdüğünü gören kişinin rüyası, hayatında istediği bir şeyin gerçekleşmemesi nedeniyle moral olarak çöküntü yaşayacağına, hayatında istediği hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğine, ilerde gireceği ortaklıktan dolayı sağlığının bozulacağına ve büyük kayıplara uğrayacağına işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş