Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Açık Mezar Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada açık mezar görülmesi genellikle kötüye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin başına birtakım kötü olaylar geleceği ve son derece zor günler geçireceği söylenir. Rüyada açık mezar görmek uğursuzluğa işarettir. Rüya sahibi kişinin iş hayatında başarısız olacağı ve hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.

  Rüyada Açık Mezara Girmek
  Kendi rüyasında açık bir mezara gördüğünü gören kişinin yakın dostu olarak gördüğü kişilerden kötülük göreceği işaret edilir. Bu sebeple sürekli olarak kişi kendi rüyasında açık mezara girdiğini görmeye başlar. Ayrıca bu rüya mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı kişiler arasında birtakım gizli kötü kişiler olduğunu da simgeler.

  Rüyada Mezar Açmak
  Rüyada mezar açtığını gören kişiler, bir kişinin aracılığı sayesinde yeni bir iş sahibi olacaktır. Mezarı açan kişi eğer bir başkası ise o kişiye akıl danışılacağı ve aydınlanacağı ifade edilir.

  Rüyada Boş Mezar Görmek
  Rüyada boş mezar görülmesi kişinin kendi düşünceleri şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayır getirmeyecek planlar ve düşünceler içerisinde olduğu, günü birlik yaşadığı ve geleceğinin karanlık olduğunu rivayet edilir. Ayrıca kişinin hayattan artık çok fazla zevk almadığı ve günlerini verimsiz geçirdiği şeklinde de bu rüya yorumlanmaktadır.

  Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek
  Rüyasında boş bir mezar taşı gören kişinin yaptığı işlerde hatalı olacağı ve bu sebeplerden dolayı zarar edeceği söylenir. Rüya gören kişinin büyük bir heyecan ile girdiği işlerde başarısız olacağı anlamına da gelmektedir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş