Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Aç Kalmak

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Birçok rüyada yaşanan olay, gerçek hayatta tersi ile yorumlanır. Rüyada aç kalmak rüyası da bu rüyalardan bir tanesidir. Rüyasında aç kaldığını gören kişi, maddî anlamda büyük bir servete kavuşacak, sıkıntıları son bulacak ve geçimi kolaylaşacaktır.

  Ayrıca rüyasında aç kaldığını gören kişi akıllı yatırımlar yapacak ve bunun karşılığını fazlasıyla alacaktır.

  Rüyada Aç Olmak
  Rüyada aç olduğunu gören kişi, yakın bir zamanda iyilikle ve şifa ile karşılaşacaktır. Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda sevineceği haberler alacaktır. Eğer darda ise kısa bir süre sonra feraha erecektir.

  Rüyada Açlık Görmek
  Rüyasında açlık olduğunu gören bir kimse, yakın bir zamanda hayal kırıklığına uğrayacağı bir olay yaşayacaktır. Emekleri ve fedakârlıkları karşılık görmeyecek ve rüya sahibinin en yakınlarının ihanetine uğrayacağını gösterir.

  Rüyada Açlık Çekmek
  Genelde bu rüya, rüyada açlık görmek ile aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin umutlarının söneceği ve beraber yola çıktığı kimselerden hayır gelmeyeceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Aç Birini Görmek
  Rüyasında aç birini gören kişinin rüyası, hayatındaki bazı kişilerin kendisine ihtiyacı olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda bu durumu bizzat yaşayacaktır.

  Rüyada Karnını Doyurmak
  Rüyasında karnını doyuran kişi, karşısına çıkan kazançlı işler sayesinde hayatının en mutlu günlerini yaşayacaktır. Bolluk ve bereketi artacak şansı giderek yükselecektir.

  Rüyada Yokluk Görmek
  Bu rüya çoğu zaman gerçek yaşamdaki gibi yorumlanır. Rüyasında yokluk gören kişinin gerçekten de yokluk çekeceğine, işini kaybedeceğine işarettir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş