Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Ablasını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Eğer bir kişi rüyasında ablasını görüyorsa, yaşamına hem keyif hem de eğlence girecek demektir. Aynı zamanda rüya tabircilerine göre rüyada ablasını görmek kişinin bundan sonraki işlerini kolaylıkla halledebileceği bir döneme girdiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca el attığı işlerden başarı elde edeceği ve hüsrana uğramayacağı şeklinde de yorum yapılıyor. Bu rüyayı gören kişinin çevresi için güzel işler yaptığı ve çevresi tarafından da sevildiği şeklinde rivayet de edilen bu rüya, kişinin kendisi için de güzel işler yaptığı şeklinde yorumlanabiliyor.

  Rüyada Ablasını Nişanlı Görmek
  Rüyada bir kişinin ablasını nişanlı görmesi, ablası ile ilgili güzel ve müjdeli haberler alacağı şeklinde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi ablası ile ilgili yüz güldüren gelişmeler öğrenecek ve bu sevinci tüm aile de birlikte yaşayacak demektir. Rüyada ablayı nişanlanmış ya da nişanlı görmek çok sayıda önemli rüya tabircisi tarafından müjdeli habere yorulur.

  Rüyada Ablasını Ölmüş Görmek
  Rüyasında ablasını ölmüş görmek, rüya sahibinin ablasına son derece düşkün olduğu ve ablasını çok sevdiği şeklinde yorumlanır. Bazı rüyalarda ölüm yaşamdaki anlamı ile ortaya çıkmaz. Kişinin ablasını ölmüş görmesi aslında ablasını çok sevdiği şeklinde yorumlanır. Bu nedenle bu rüya ile ilgili rüya sahibinin endişe yaşamasına gerek olmaz.

  Rüyada Ablasını Hamile Görmek
  Bir kişinin rüyasında ablasını hamile görmesi, ablası sayesinde güzel bir gelişme yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Kişi ablasının desteği ya da yardımıyla bir iş sahibi ya da kazanç sahibi olabilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş