Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Abisini Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  İstediğiniz ve beklediğiniz haber yakında gelecek. Rüyada abisini görmek rüya sahibinin uzaklardan bir haber alacağını gösterir. Hayırlı bir işe girebilir ve beklediği haber hayatını değiştirebilir. İş hayatında bir ortaklık durumunuz varsa o gerçekleşecektir. Çevrenizden biri sizi desteklemek için para verecek. Rüya sahibinin hayatında bazı zorluklar vardır ve bu zorluklara karşı güzel bir mücadele verecek.

  Rüyada Abisine Sarılmak
  İş hayatında değişiklikler olacağını müjdeler. Rüyada abisini görmek yeni bir işe girebilir. Paraya ihtiyacı varsa kısa sürede bulacaktır. Abi görmek her zaman hayırlı ve büyük miktarda kazanca işarettir. Aile içinde huzursuzluklar varsa kısa sürede düzelecek ve daha güzel bir hayata doğru adım atılacaktır.

  Rüyada Abisini Hasta Görmek
  Rüyada abinizi hasta gördüyseniz, abinizin bir sağlık sorunu olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bu durumdan büyük üzüntü duymakta. Abiniz ciddi bir karar verme aşamasında olabilir. Rüya sahibi abisinin vereceği kararı bekliyor olabilir. Abiniz yanlış bir evlilik yapacak ve bu durum hayatını olumsuz etkileyecek. Pişmanlık duyacağı kararlar alabilir.

  Rüyada Abisini Ölmüş Görmek
  Aile, iş ve özel hayatında karışıklıklar olacaktır. Rüya sahibi öğrenciyse okul hayatı bir dönem zorluklar içinde geçer. Kendini hayattan soyutlayarak çevresinden uzaklaşabilir. Evli olan kişi böyle bir rüya görürse eşiyle problemler yaşayacaktır. Aile fertlerinden biri büyük bir problem içine de düşebilir. Sıkıntılar bir süre sonra sona erecek ve güzel haberler alacaksınız.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş