Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Konu, 'A Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada abdest aldığını görmek rüyayı gören kimsenin Hak yolunu bulacağına, günahlarından arınacağına, iyi niyetli bir kimse olacağına delalettir. Rüyada abdest almak aynı zamanda rüya sahibin çok hayırlı bir haber alacağına, bazı rahatsızlıklarının şifa bulacağına, hayatındaki bütün olumsuzluklardan kurtulacağına da delalettir.

  Rüyada temiz bir su ile abdest aldığını gören kimsenin ne ameli varsa gerçek olacağına, hayallerinin peşinden giderse mutluluğu yakalayacağına ve Allah yolunda bir kul olacağına işaret eder.

  Rüyada Gusül Abdesti Almak
  Rüyada gusül abdesti aldığını gören kişinin çok gereksiz yere kaybettiği bir malını yeniden kazanacağına işaret eder.

  Rüyada Camide Abdest Almak
  Rüyada camide abdest almak rüyayı gören kişinin çok istediği hayallerinin gerçek olacağına ve rüya sahibinin bu işlerin gerçekleşmesi halinde verdiği hayır sözlerini yerine getireceğine delalettir. Rüyada camide abdest almak aynı zamanda rüya sahibinin sadaka vereceğine delalettir.

  Rüyada Abdest Almak ve Namaz Kılmak
  Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören kimsenin dünyada istediği ne var ise gerçekleşeceği ve mutlu olacağı rivayet edilir.

  Rüyada Abdest Alamamak
  Rüyada abdest alamadığını gören kişinin zor bir duruma düşeceği, mutluluğunun yarım kalacağı rivayet edilir. Rüyada abdest almak istemesine rağmen abdest alamadığını gören kişinin üzücü olaylar yaşayacağı, bazı hayal kırıklıkları ile karşılaşacağı alamet edilir. Rüyada abdest alamadığını gören kişi aynı zamanda bazı sağlık problemleri ile boğuşacağı, maddi ve manevi zarara uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş