Rüyada Vatoz Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada vatoz görmek, tuttuğunu koparan, her dediğini yapan ve her zaman prensipleriyle tanınan biri olmak, hayata dair çok yönlü bir yaşam tarzı benimsemek, rutinden uzak durmak anlamındadır. Vatoz gören kimseler iş hayatlarında en yüksek zirveleri hedeflerler ve önlerine çıkan tüm engelleri, kendilerine olan güvenleriyle aşarlar. Peşin hükümden kaçınan, olayları analitik şekilde değerlendiren, bilime ve sanata ilgi duyan biri olunduğunu da tabir eder. Aşırı inatçı bir yapının da işareti olan rüya, kişinin kendi kaderini tayin edecek kudrette olacağına, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına da yorumlanır. Marifetli bir hanımla hayat kurmak ve hayatta ne istediğini bilen biri olmak anlamındadır.

Rüyada Vatoz Yakalamak
Ticarette büyük bir isim olmak ve nam salmak, hem yapılan işle, hem de karakter özellikleriyle insanları etki altına almak demektir. Olaylara her zaman geniş açıdan bakıldığına, ani parlamalar ve duygulara yenik düşme gibi durumlardan kaçınıldığına alamet eden rüya, özel hayatta kişinin duygularını göstermekte zorlandığını, bu nedenle çoğu zaman yanlış anlaşılmalar yaşadığını da bildirir. Alanında yetkin biri olan rüya sahibinin her olasılığa karşı önlem aldığı için yenilgi yaşamayacağını, düşmanlarından korkmadığı gibi, iş alanında rakip tanımayan biri haline geleceğini de tabir eder.


Rüyada Vatoz Yediğini Görmek
Çok büyük bir kısmetin kapıda olduğunu ve bu kısmetin ele geçmesinden hemen sonra kişinin hayatında pek çok değişikliğin gündeme geleceğini bildirir. Genel olarak hayatla alakalı her konuda iyi haberlerin, güzel gelişmelerin, aşkın ve çocuk sahibi olmanın işareti olan rüya, geçmişteki her sıkıntıya bir şerit çekileceğini ve yarınların rüya gibi olacağını ifade eder.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 S Harfi Rüya Tabirleri 1
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0
1 B Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst