Rüyada Kedinin Fare Yemesini Görmek

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#1
Rüyada Kedinin Fare Yemesi

Rüyada kedinin fare yemesi, kendisine her açıdan zarar veren kişilerin farkına varmak ve rüya sahibine tuzak kurma hazırlığında olanların kendi tuzaklarına düşmesi için harekete geçmek ve muvaffak olmak anlamına gelir. Kedinin fare yediğini gören kişilerin düşmanları bozguna uğrar ve kişiye kötülük yapamazlar. Bu rüya aynı zamanda kişiyle dalga geçen ya da onu parmağında oynatan yakın bir tanıdığın da farkına varılması neticesinde kişinin hayatından çıkarılacağına da alamet eder. İş alanında ticaret yapan kişilerin büyük firmalar tarafından yok edilmek istendiğine ancak başarıya ulaşamayacaklarına, kişinin günden güne işlerini büyüterek daha da varlıklı biri haline geleceğine ve iş dünyasında hükmü geçen bir iş adamı olacağına tabir edilir.

Rüyada Kedinin Fareyle Oynaması
Kişinin kalbini yaralayan birinden zamanı geldiğinde intikam almak için hazırlıklar yaptığına ve bu hazırlıkları da o kişiye hissettirmeden yapacağına alamettir. Rüya sahibiyle dalga geçen, onun duygularıyla oynayan ve yüzüne ayrı, arkasından ayrı konuşan birinin varlığına işaret eden rüya, kişiyi bu kimse hakkında dikkatli olmaya da çağıran uyarıcı mahiyette bir rüyadır. Öte yandan kişinin bağımsızlığını ilan ederek artık kendisini tutsak gibi hissetmesine de son vereceği anlamına gelir. Şartların değişmesini ve kişinin var olandan çok daha farklı bir hale geleceğini anlatır.

Rüyada Kedinin Fareyi Kovaladığını Görmek
Rüya sahibinin hayatını değiştirecek fırsatlar yakalamak istemesini anlatır ve kişinin karşısına çıkacak bazı kötü niyetli kişilerin onu zor duruma düşürmelerinden dolayı yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Yaşamda oluşacak bazı değişikliklerin ve umutsuzca yaşanacak bir aşkın işareti olarak da yorumlanır.
 

Orion

Site Başkanı
Yönetici
#2
Rüyamda 2 adet fare gördüm. Farelerden biri siyah diğeri ise beyazdı. Farelere yukarıdan bir yerden bakıyordum ve üzerlerine taş attım; fakat öldüremedim. O sırada bir kedi geldi ve farelerden siyah olanı (küçük) yakalayıp yedi. Daha sonra yine oradan kaçmamış olan beyaz fare ile biraz oynayıp onuda yakalayıp yedi. İnşallah hayırlıdır.
 

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#3
Sizin durumunuzu biliyorum abi. Bu rüyaya uygun bir yorum özel mesaj olarak atıyorum. İnşallah hayırlısı olur rüyanız.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst