Rüyada Kabe’ye Gitmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada Kabe’ye gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü aldığı ve çok uzun bir zaman geçmesine rağmen ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, iş hayatında ortaya çıkan büyük sorunların korkusuzca üzerine gidilerek çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Kabe’ye Gittiğini Görmek
Rüyada Kabe’ye gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına ve huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Hazırlanmak
Uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına ve açların doyacağına işaret eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Yola Çıkmak
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olan tüm kayıplarına kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Dua Etmek
Rüya sahibinin, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine ve çok büyük huzura erileceğine tabir edilir.

Rüyada Kabe’ye Gitmek Tavaf Etmek
İş hayatında ve aile hayatında işlenmiş olan günahlar için edilecek olan tövbelerin kabul edileceğine, rüyayı gören kişinin, sıkıntılarından kurtulacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatında çok mutlu olunacağına yorulur.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0
1 Ş Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst