Rüyada Faraş Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada faraş görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, insanların dediklerini dinlemeyen ve kendi bildiğini okuyan biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Süpürge ve Faraş Görmek
Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Yer Fırçası Görmek
Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan sıkıntılı durumların yakın bir zaman içinde çok sağlam bir çalışma ve büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, bu şekilde hareket ederse eğer büyük bir ilerleme kaydedeceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Vileda Görmek
Rüya sahibinin, kendisini sıkıntıya sokan ve üzülmesine sebep olan şeyleri yakın bir zamanda hayatından uzaklaştıracağına ve kendisini mutlu edecek kişiler ile ilişki kuracağına ve böylece daha güzel günler göreceğine tabir edilir.

Rüyada Paspas Görmek
Rüyayı gören kişinin, sabretmesi ile çok kazançlı çıkacağına ve büyük bir rahatlama yaşayıp mutlu olacağına delalet eder.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst