Rüyada Fakir Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada fakir görmek, güzel davranışları olan, ahlaklı, efendi, samimi, sıcakkanlı, büyükle büyük, küçükle küçük olacak kadar alçakgönüllü, herkesin yardımına koşan, yaşlılara hürmet eden, küçüklere sevgi gösteren, onları koruyup kollayan bir kişinin varlığına delalet eder. Herkesin sevgisini kazanmış ve hep iyi anılan bir kimseye yorulur. Rüyada fakir görmek aynı zamanda gerçek anlamına benzer şekilde de açıklanır ve kişinin yaşadığı yokluk nedeni artık isyan etme noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada Fakir Birine Yardım Etmek
Rüyada fakir birine yardım etmek, şifa bulmaya yorulur. Rüya sahibinin maddi imkânlarının iyileşeceğine, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına bu sayede daha rahat bir hayat yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Fakir Olmak
Rüyada fakir olmak tam tersi şekilde tabir edilir ve hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin ticarette çok başarılı olacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, akıllı ve doğru adımlar atıp ticaret ehli olacağına delalet eder.

Rüyada Fakir Biriyle Evlenmek
Bir kişi rüyasında fakir biriyle evlendiğini görürse rüyası iyi anlama gelmez ve hayra tabir edilmez. Rüya sahibinin halinden memnun olmadığına, yaşadığı hayatı beğenmediğine, değiştiremediği için de mutsuz olduğuna yorulur.

Rüyada Fakir Aile Görmek
Rüyada fakir aile görmek, kişinin boyunu ve kapasitesini aşan bir işe atılacağına bu durumun kendisine sıkıntı vereceğine ama Allah’ın izniyle ve alnının akıyla yine de bu durumla baş etmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Fakir Doyurmak
Rüyada fakir doyurmak, kişinin zorlukların ve sorunların üstesinden gelme gücüne sahip olduğuna, en kötü zamanında bile moralini bozmadığına ve sağduyulu davrandığına tabir edilir. Kişi, kendini en mutsuz ve en moralsiz hissettiğinde bile etrafına karşı güler yüzlü ve saygılı davranmayı becerecek kadar olgundur diye değerlendirilir.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 F Harfi Rüya Tabirleri 0
1 F Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst