Rüyada Eski Dost Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eski dost görmek, rüya sahibinin yardım alacağı anlamına gelir. Özellikle borçlarından dolayı ya da maddi anlamda sıkışıklık yaşayan ve zor günler geçiren kimselerin yardımına koşacak bir yakını işaret eder. Kişinin aile çevresinden veya çok sevdiği arkadaşlarından bu dönemde göreceği destek sayesinde ayakta duracağı, işlerini yeniden toparlayarak, mevcut borçları kapatacağına yorumlanan rüya, aynı zamanda kişinin özel hayatındaki sıkıntılarla ilgili de ara buluculuk yapacak arkadaşların varlığına işaret eder. Aileden kişiye çok değer veren ve onun iyiliğini isteyen birinin yapacağı maddi, manevi yardıma da alamettir.

Rüyada Eski Dostla Buluşmak
Ticaret hayatında olan ve işiyle ilgili ciddi sorunlar yaşayan, çalışanların paralarını ödemekte güçlük çeken, borçları artan kişiye gelecek olan önemli bir dost yardımına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini üzen ve içinden çıkmakta zorlandığı bir konu hakkında, saygı duyduğu, görüşlerine çok değer verdiği, tecrübeli bir kimse ile görüşeceğinin de delaletidir. Genç ve bekar kimseler için sevdikleri bir kimsenin kendilerine yol göstereceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına ve mutlu bir sürece alamettir.

Rüyada Eski Dostla Konuşmak
Kişinin kafasında pek çok yeni düşünce olduğuna ve hayatını değiştirmek için yakın bir zamanda hamle yapmak istediğine, koşulların uygun hale gelmesini beklerken aynı zamanda fikirlerini bir tanıdığına açıp görüş alacağına işaret eder. Eski dostla konuşmak aynı zamanda kişinin bir vefa borcunu ödeyeceğine, sevdiği birine minnet duyacağı bir iyilik göreceğine de delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst