Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eski ayakkabı görmek, zarar ziyana, fakirliğe, geçim sıkıntısına, zorluğa, borca ve hastalığa delalet eder. Bu rüya iyi olan şeylere delalet etmez. Rüya sahibi için büyük bir geçim sıkıntısı anlamına gelirken bir yandan da şansızlık, kısmetsizlik ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Hayatın kötü yüzünü görmeye, mutlu olmaktan çok, karamsar, umutsuz ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek
Rüyada yırtık ayakkabı görmek, rüya sahibinin iş hayatının zorluğuna işaret eder. Kişinin zahmet içinde çalıştığı, eve her gün yorgun argın ve halsiz olarak geldiği anlamına gelir. Bu rüya bazen de ekmek yediği işi, oturarak değil de gezerek yapan kişiye yorumlanır.

Rüyada Dar Ayakkabı Giymek
Rüya sahibinin çevresindeki gözlerin hepsinin kendi üzerinde olması anlamına gelir. Bu gözler özellikle de iş hayatında olanlardır.

Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek
Rüya sahibinin ticaret amacıyla ziyarete gittiği bir yerde müjdeli bir haber alacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Kişi bu şevkle işine daha bir sıkı sarılacak demektir.

Rüyada Ayakkabı Almak
Rüya sahibine harcadığından çok daha fazlasını kazandıracak bir işe atılacağı ve bu sayede kişinin büyük gelir elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabının Çalındığını Görmek
Hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sevdiği ve bilgilerine güvendiği kişilerden bazı konuları danışmasına ve yolunu daha kolay çizmesine delalet eder. Bu kişiler, rüya sahibine en doğru yolu gösterecek olan âlim ve bilge kişilerdir.

Rüyada Ayakkabı Denemek
Rüyasında ayakkabı denediğini gören kişi, çok sevdiği bir kişiye iyilik edecek ve maddi anlamda eksiğini giderecek demektir. Bu kişi rüya sahibi için çok önemlidir ve kendisinden değil bir şeyi esirgemesi canını istese onu bile verebileceği kişidir diye yorumlanır.
 

Benzer Konular


Üst