Rüyada Eşiyle Sevişmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada eşiyle sevişmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin kendisine helal olan bir kimse ile sevişmesi, eline helal mal geçmesine, dünya nimet ve zevklerinden yararlanmasına, menfaat elde etmeye işarettir. Rüyada kişinin eşiyle Allah rızası için sevişmesi, eğer müşrikse Müslüman olmasına, dini anlamda kendisini geliştirmesine, insani derecesinin yükselmesine ve maneviyata yönelmesine yorumlanır. Rüyada kişinin kendi eşini öpmesi, hayır işlemesine ve günahlardan kaçınmasına delalet eder. Rüyada eşi ile sarılmak, maddi manevi güzelliklere, aile hayatında saadete ve huzura, ailevi tartışmalardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Eşinden Başka Birisi İle Sevişmek
Rüyasında eşi ile değil de başka birisi ile sevişen kişi, büyük bir günah işler. Bu rüya göz veya bedenen zinasına, kendisine helal olmayan bir kadınla baş başa kalmaya veya uygunsuz bir vaziyette olmaya, gözleri haramdan sakınmamaya işarettir. Rüyasında eşinin yakın arkadaşı ile ilişkiye giren kimse gerçek hayatta rezil olacağı bazı hareketlerde bulunur. Rüyasında eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek ise bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve başınıza gelecek bazı musibetlere delalet eder.

Rüyada Zina Etmek
Rüyada zina etmek büyük bir ahlaksızlık yapmaya ve iffetsiz hareketlere yorumlanmaktadır. Rüyada zina eden kişi, büyük bir günaha girer ve insanlar içinde kendisini kötü bir pozisyona sokar. Zina eden haram mal elde eder ve haram yollara bulaşır. Zina etmek, kötü ve iffetsiz bir kadının sembolüdür. Rüyasında zina ede kimse, bahsi geçen şekilde bir kadınla karşılaşır ve onun hilelerine maruz kalır.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 E Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst