Rüyada Esir Düşmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada esir düşmek, iyi değildir ve musibetler yaşamaya, zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmeye, kazancını ve işini yitirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kötü bir dönem geçireceğine, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına, tartışmalar, kavgalar ve hatta ayrılıklar yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin bir müddet başını dertlerden kaldıramayıp, kolay kolay toparlanamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Esir Düştüğünü Görmek
Bir kişinin rüyasında kendini esir düşmüş vaziyette görmesi büyük şanssızlık olarak yorumlanır. Hayal kırıklığı yaşamaya ve umutlarını tüketmeye işaret ederken rüya sahibinin karamsarlığı nedeni ile çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına yorulur.

Rüyada Esir Alınmak
Rüyada esir alınmak ya da esir alındığını görmek de ne yazık ki melanet olarak ifade edilir. Kişinin önce işini sonra da malını ve parasını kaybedeceğine, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına ve hayallerinin de yarıda kalacağına delalet eder.

Rüyada Esir Olmak
Rüyada esir olmakla, esir alınmak benzer şekilde tabir edilir ve her iki rüya da şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başına huzurunun kalmayacağı kadar kötü olaylar geleceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına ve kişinin hemen çözüme kavuşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Savaşta Esir Düşmek
Rüyada savaşta esir düştüğünü gören kişi ticaret hayatında başarısızlığa uğrayacak, rakiplerine ve düşmanlarına yenilecek demektir. Rüya sahibinin düşüşe geçeceğine, elindekileri yitireceğine ve yokluğa düşeceğine alamet eder.

Rüyada Esir Görmek
Rüyada esir görmek, hayırlara yorulur. Rüyanın tam aksine kurtuluşa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, hayatının iyiye doğru gideceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine yorulur.
 
Konu Sahibi Benzer Konular Bulunduğu Forum Mesajlar Tarih
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 V Harfi Rüya Tabirleri 0
1 E Harfi Rüya Tabirleri 0

Benzer Konular


Üst